Super League, Εργοτέλης – Ολυμπιακός, οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Ο αγώνας ποδόσφαιρου Εργοτέλη – Ολυμπιακού για την Super League περιλαμβάνεται στις σημερινές αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

06:25 OTE Sport 1 MotoGP: Αυστραλία Ελεύθερα δοκιμαστικά 4

07:05 OTE Sport 1 MotoGP: Αυστραλία Κατατακτήριες δοκιμές

12:45 Eurosport Ποδόσφαιρο, Μπάγερν Μονάχου – Σαντ Bundesliga γυναικών

13:30 Action 24 Ποδόσφαιρο, ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Κουμπάν Πρωτάθλημα Ρωσίας

14:00 OTE Sport 2 Ποδόσφαιρο, Μπράουνσβαϊγκ - Γκρόιτερ Φιρτ Bundesliga 2

14:45 Eurosport World series by Renault 1η κούρσα, Ισπανία

14:45 OTE Sport 1 Ποδόσφαιρο, Μάντσεστερ Σίτι – Τότεναμ Premier League

15:00 Novasports 1 - HD1 Blancpain GT Sprint Προκριματικός αγώνας, Βέλγιο

16:00 Action 24 Ποδόσφαιρο, Κρασνοντάρ – Ζενίτ Πρωτάθλημα Ρωσίας

16:00 Novasports 7 Ποδόσφαιρο, Νίκη Βόλου – Πανθρακικός Super League

16:00 Novasports 4 Τένις, ATP 250 Στοκχόλμη, ημιτελικά

16:30 OTE Sport 5 Ποδόσφαιρο, Κολονία – Ντόρτμουντ Bundesliga

16:30 OTE Sport 4 Ποδόσφαιρο, Στουτγάρδη - Μπάγερ Λεβερκούζεν Bundesliga

16:30 OTE Sport 3 Ποδόσφαιρο, Μπάγερν Μονάχου – Βέρντερ Bundesliga

17:00 Novasports 2 - HD2 Μπάσκετ, Ρέθυμνο – ΚΑΟΔ Basket League

17:00 Novasports 2 - HD2 Μπάσκετ, Τρίκαλα – Κόροιβος Basket League

17:00 Novasports 2 - HD2 Μπάσκετ, Απόλλων Πατρών – Πανελευσινιακός Basket League

17:00 Novasports 3 Μπάσκετ, Άρης – ΠΑΟΚ Basket League

17:00 Eurosport Τένις, WTA Tour Λουξεμβούργο, τελικός

17:00 OTE Sport 2 Ποδόσφαιρο, Λεβάντε - Ρεάλ Μαδρίτης La Liga

17:00 OTE Sport 1 Ποδόσφαιρο, Άρσεναλ – Χαλ Premier League

17:45 Eurosport 2 Βρετανικό πρωτάθλημα Superbike, 1η κούρσα

18:15 Novasports 1 - HD1 Ποδόσφαιρο, Αστέρας Τρίπολης – Παναιτωλικός Super League

18:30 Eurosport 2 Darts, Top of Gent Γάνδη, Βέλγιο

19:00 OTE Sport 3 Ποδόσφαιρο, Ρόμα – Κιέβο Serie A

19:00 OTE Sport 2 Ποδόσφαιρο, Αθλέτικ Μπιλμπάο – Θέλτα La Liga

19:30 Novasports 3 Ποδόσφαιρο, Αϊντχόφεν – Άλκμααρ Πρωτάθλημα Ολλανδίας

19:30 OTE Sport 1 Ποδόσφαιρο, Σάλκε – Χέρτα Bundesliga

20:00 ΝΕΡΙΤsports Βόλεϊ, ΑΕΚ - ΑΟ Θήρας Α1 γυναικών

20:30 Novasports 1 - HD1 Ποδόσφαιρο, Εργοτέλης – Ολυμπιακός Super League

20:45 Novasports 2 - HD2 Ποδόσφαιρο, Φέγενορντ – Χέρακλες Πρωτάθλημα Ολλανδίας

21:00 OTE Sport 2 Ποδόσφαιρο, Μπαρτσελόνα – Έιμπαρ La Liga

21:30 OTE Sport 5 Χάντμπολ, Πιβοβάρνα – Βέσπρεμ Champions League

21:45 Novasports 3 Ποδόσφαιρο, Τβέντε – Άγιαξ Πρωτάθλημα Ολλανδίας

21:45 OTE Sport 1 Ποδόσφαιρο, Σασουόλο – Γιουβέντους Serie A

23:00 OTE Sport 2 Ποδόσφαιρο, Κόρδοβα – Μάλαγα La Liga

02:00 OTE Sport 3 Μπάσκετ, Ιντιάνα Πέισερς - Ντάλας Μάβερικς NBA Preseason

04:45 OTE Sport 1 Moto3: Αυστραλία