Αυτοί είναι οι υποψήφιοι της ΑΝΤΑΡΣΥΑ

Αυτοί είναι οι υποψήφιοι της ΑΝΤΑΡΣΥΑ

Η ΑΝΤΑΡΣΥΑ κατεβαίνει στις εκλογές της 7ης Ιούλη με ψηφοδέλτια σε όλη τη χώρα, ενώ έχει διαμορφώσει και ψηφοδέλτιο Επικρατείας. Οι υποψήφιοι της ΑΝΤΑΡΣΥΑ ανά περιφέρεια είναι οι εξής:

Ψηφοδέλτιο Επικρατείας

1.      AΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του Δημητρίου

 

2.      ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του Χρήστου

 

3.      ΓΑΝΙΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Κωνσταντίνου

 

4.      ΓΚΑΡΓΚΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του Χρίστου

 

5.      ΚΑΤΣΙΑΜΠΟΥΡΑ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του  Νικολάου

 

6.      ΚΟΝΤΟΜΑΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Ευτυχίου

 

7.      ΜΑΡΚΕΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Αλεξάνδρου

 

8.      ΜΠΑΛΙ ΜΝΤ ΤΖΑΚΙΡ ΧΟΣΣΑΪΝ του Λουτφάρ Ραχμάν

 

9.      ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αλέξανδρου

 

10.  ΣΤΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΡΣΗ του Σπυρίδωνος

 

11.  ΧΑΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Φωτίου

 

12.  ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του Γεωργίου

 

Περιφέρεια Ανατολικής Μακεδονίας-Θράκης

1.  Εκλογική Περιφέρεια Δράμας

 

ΚΟΥΙΡΟΥΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

 

 

 

2.  Εκλογική Περιφέρεια Έβρου

 

ΚΟΥΣΙΝΟΒΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Δημητρίου

 

ΛΑΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Βασιλείου

 

ΜΠΟΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου

 

3.  Εκλογική Περιφέρεια Καβάλας

 

ΚΟΥΒΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κοσμά

 

ΠΙΤΤΑ ANNA (ΤΑΤΙΑΝΑ) του Μάξιμου

 

ΠΟΖΙΔΟΥ ΡΟΖΑ του Σπυρίδωνα

 

4.  Εκλογική Περιφέρεια Ξάνθης

 

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Ευαγγέλου

 

ΜΗΛΙΑΖΗΜ ΤΖΕΜΑΛΗ του Μεχμέτ

 

5. Εκλογική Περιφέρεια Ροδόπης

 

ΤΖΙΑΡΑΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ του Χρήσιμου

 

Περιφέρεια Αττικής

6.    Εκλογική Περιφέρεια Α΄ Αθηνών

 

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

 

ΑΡΓΥΡΗ ΝΙΚΗ του Ευαγγέλου

 

ΑΣΛΑΝΙΔΗ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΦΕΝΙΑ) του Παύλου

 

ΒΛΑΧΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του Αποστόλου

 

ΒΡΙΖΑΚΗ ΤΑΝΙΑ του Γεωργίου

 

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Βασιλείου

 

ΖΙΟΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου

 

ΖΩΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη

 

ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ ΚΩΝΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου

 

ΚΛΩΝΙΖΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ του Αρτεμίου

 

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣ του Γεωργίου

 

ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Ευαγγέλου

 

ΜΠΑΚΑΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ - ΖΩΗ του Κωνσταντίνου

 

ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗ ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ (ΦΛΩΡΑ) του Νικολάου

 

ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΥΔΗ ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ (ΜΑΤΙΝΑ) του Σιδέρη

 

ΣΗΦΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Εμμανουήλ

 

ΣΙΑΠΑΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Γεωργίου

 

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ - ΚΡΙΣΤΙΝ του Γεωργίου

 

7.   Εκλογική Περιφέρεια Β1΄ Βορείου Τομέα Αθηνών

ΑΛΕΦΑΝΤΗ ΜΕΛΙΝΑ του Σπυρίδωνος

 

ΔΕΣΥΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου

 

ΗΛΙΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του Βαγγέλη

 

ΘΑΝΑΣΟΥΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του Άγγελου

 

ΘΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Νικολάου

 

ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Έκτορα

 

ΛΟΪΖΟΣ ΗΛΙΑΣ του Μηνά

 

ΜΑΡΤΙΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Αλεξάνδρου

 

ΜΠΛΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ευσταθίου

 

ΜΠΟΥΓΟΥ ΜΑΡΙΑ του Κωνσταντίνου

 

ΠΙΤΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Μάξιμου

 

ΡΑΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χρυσόστομου

 

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Πέτρου

 

ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ηλία

 

ΤΡΙΧΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Παύλου

 

ΦΡΑΓΚΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Στέφανου

 

8.  Εκλογική Περιφέρεια Β2΄ Δυτικού Τομέα Αθηνών

ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Μιχαήλ

 

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Παναγιώτη

 

ΔΑΡΔΑΒΙΛΑ ΜΑΡΙΑ - ΜΥΡΤΩ του Νικολάου

 

ΔΡΑΓΑΝΙΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Σπυρίδωνος

 

ΖΟΥΠΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του Δημητρίου

 

ΖΟΥΡΜΠΑΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ (ΜΑΧΗ) του Στυλιανού

 

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αλκιβιάδη

 

ΜΠΟΥΡΙΤΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ (ΛΙΛΙΑΝ) του Γεωργίου

 

ΝΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Αθανασίου

 

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του Ευαγγέλου

 

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ του Νικολάου

 

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη

 

ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Αντωνίου

 

ΣΑΜΟΘΡΑΚΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Μιχαήλ

 

9.   Εκλογική Περιφέρεια Β3΄ Νοτίου Τομέα Αθηνών

ΑΛ ΟΥΝΤΑΤ ΜΟΥΣΣΑ του Ζαλ

 

ΑΡΓΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ευαγγέλου

 

ΑΡΛΑΠΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του Πέτρου - Άγγελου

 

ΑΥΘΙΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Ιωάννη

 

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου - Ηρακλή

 

ΓΚΕΜΙΤΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Χρήστου

 

ΕΛΑΦΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

 

ΚΑΝΤΖΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου

 

ΚΥΡΙΑΚΙΔΗ ΣΟΦΙΑ του Μιχαήλ

 

ΛΥΣΙΚΑΤΟΥ ΖΑΝΝΕΤΑ του Νικολάου

 

ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Λεωνίδα

 

ΜΑΡΙΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Κωνσταντίνου

 

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου

 

ΜΠΟΛΑΡΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ του Βασιλείου

 

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Δημητρίου

 

ΞΗΡΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Εμμανουήλ

 

ΞΙΦΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου

 

ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΛΗ του Διονυσίου

 

ΠΑΠΠΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του Ευαγγέλλου

 

ΡΟΡΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του Χρήστου

 

ΣΕΒΑΣΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Ευαγγέλου

 

ΣΤΡΑΒΕΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου

 

10. Εκλογική Περιφέρεια Α΄ Ανατολικής Αττικής

ΒΑΣΙΛΑΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του Παναγιώτη

 

ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ (ΦΙΛΙΠΠΟΤΗ) ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΚΙΚΗ) του Βασιλείου

 

ΚΑΣΜΙΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χαραλάμπους

 

ΚΟΙΛΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΣΥΛΒΙΑ) του Ιωάννη

 

ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου

 

ΜΑΥΡΟΥΔΕΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Δημητρίου

 

ΣΥΛΑΪΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αλεξάνδρου

 

ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ του Ιωάννη

 

ΤΟΥΡΚΟΧΩΡΙΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Νικολάου

 

ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου

 

11.  Εκλογική Περιφέρεια Β΄ Δυτικής Αττικής

 

ΑΝΤΩΝΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του Ιωάννη

 

ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Νικολάου

 

ΜΠΕΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (α.π.) της Ελένης

 

12.  Εκλογική Περιφέρεια Α΄ Πειραιώς

 

ΑΛΦΙΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Ευτυχίου

 

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Βασιλείου

 

ΔΕΛΛΑΓΡΑΜΑΤΙΚΑ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ (ΦΥΛΛΙΑ) του Γεωργίου

 

ΔΙΑΒΟΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Στυλιανού

 

ΜΑΚΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του Κωνσταντίνου

 

ΜΠΕΣΗΣ ΠΑΥΛΟΣ – ΑΝΔΡΕΑΣ του Σπύρου – Νεκταρίου

 

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ του Γεωργίου

 

ΠΥΛΑΡΙΝΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του Γεωργίου

 

13.  Εκλογική Περιφέρεια Β΄ Πειραιώς

 

ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ – ΜΑΡΙΝΑ του Αποστόλου

 

ΒΑΖΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Νικολάου

 

ΘΩΪΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Παναγιώτη

 

ΚΑΡΤΕΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Αθανασίου

 

ΚΑΣΑΡΧΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΑ) του Σταύρου

 

ΚΟΥΓΙΤΕΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου

 

ΜΑΝΙΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Δημοσθένη

 

ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

 

ΦΡΑΓΚΑΚΟΥ ΦΙΛΙΩ του Ιωάννη

 

Περιφέρεια Βορείου Αιγαίου

14. Εκλογική Περιφέρεια Λέσβου

 

Ζάμπρας Χρήστος - Αλέξανδρος του Ελευθερίου

 

Ζωγραφιστού Χριστίνα του Κωνσταντίνου

 

ΚΛΕΙΔΩΝΑ ΙΣΜΗΝΗ του Ιωάννη

 

Μανάβης Νικόλαος του Αποστόλου

 

15. Εκλογική Περιφέρεια Σάμου

 

ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ευάγγελου

 

16. Εκλογική Περιφέρεια Χίου 

 

ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΖΑΝΝΗΣ του Μικέ

 

Περιφέρεια Δυτικής Ελλάδας

17.  Εκλογική Περιφέρεια Αιτωλοακαρνανίας

 

ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Δημητρίου

 

ΚΟΚΚΙΝΟΒΑΣΙΛΗΣ ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ του Δημητρίου

 

ΜΠΑΘΑ ΛΕΜΟΝΙΑ του Αθανασίου

 

ΣΤΑΜΑΤΗ ΕΥΔΟΚΙΑ του Γεωργίου

 

ΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ανδρέα

 

ΤΣΩΛΗ ΕΛΕΝΗ – ΑΝΝΑ του Νικολάου

 

18.  Εκλογική Περιφέρεια Αχαΐας

 

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου

 

ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Παναγιώτη

 

ΚΑΛΟΥΔΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Γρηγορίου

 

ΚΑΝΙΣΤΡΑ ΙΩΑΝΝΑ του Παναγιώτη

 

ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΙΑΣΩΝ του Θεοδώρου

 

ΜΠΕΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου

 

ΝΤΡΕΝΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του Νικολάου

 

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Βασιλείου

 

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Λεωνίδα

 

ΧΑΪΝΤΑΡ ΑΧΜΑΝΤ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΝΕΜΕΡ του Χάελ

 

19.  Εκλογική Περιφέρεια Ηλείας

ΜΠΑΧΟΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Θεοδώρου

 

ΣΑΜΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Παναγιώτη

 

Περιφέρεια Δυτικής Μακεδονίας

20. Εκλογική Περιφέρεια Γρεβενών

 

ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ηρακλή

 

21.  Εκλογική Περιφέρεια Κοζάνης

 

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Γεωργίου

 

ΔΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Νικολάου

 

ΠΡΑΣΣΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Αστερίου

 

22.  Εκλογική Περιφέρεια Καστοριάς

 

Βασιλόπουλος Χρήστος του Δημητρίου

 

23.  Εκλογική Περιφέρεια Φλωρίνης

 

ΝΑΪΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Λουκά

 

Περιφέρεια Ηπείρου

24.  Εκλογική Περιφέρεια Άρτης

 

ΒΡΑΤΣΙΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου

 

ΔΑΡΓΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του Χαρίδημου

 

ΛΑΚΚΑ ΛΑΥΡΙΑ - ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου

 

25. Εκλογική Περιφέρεια Θεσπρωτίας

 

ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Χρήστου

 

ΧΕΚΙΜΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Γεωργίου

 

26.  Εκλογική Περιφέρεια Ιωαννίνων

 

ΒΛΑΧΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου

 

ΓΚΙΚΑ ΛΟΥΪΖΑ του Δημητρίου

 

ΜΠΑΚΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου

 

ΠΑΣΣΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Παναγιώτη

 

ΤΟΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Ιωάννη

 

27.  Εκλογική Περιφέρεια Πρεβέζης

 

ΒΟΥΡΕΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Κωνσταντίνου

 

ΓΙΑΡΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Κωνσταντίνου

 

ΝΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Σωτηρίου

 

Περιφέρεια Θεσσαλίας

28. Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσης

 

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  του Αντωνίου

 

Πηγή: newsbeast.gr

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΡΘΡΑ ΑΠΟ Πολιτική

Nikol K.
Σχολιάστε το άρθρο: