LIVE: ΠΑΟΚ - Σλόβαν Μπρατισλάβας 2-2

Η Σλόβαν ισοφαρίζει 2-2 στην Τούμπα στο 61 λεπτό.  Ο ΠΑΟΚ ανέτρεψε την κατάσταση σε ένα λεπτό, στο 49 ο Λημνιός ισοφάρισε 1-1 και στο 50 ο Σφιντέρσκι που μπήκε αλλαγή έδωσε προβάδισμα στον Δικέφαλο. Η Σλόβαν Μπρατισλάβας με τέρμα του Μεντβέντεφ στο 38’ άνοιξε το σκορ στην Τούμπα.

Ο ΠΑΟΚ αντιμετωπίζει την Σλόβαν Μπρατισλάβας στην Τούμπα, στο δεύτερο ματς για τα πλέι οφ του Europa League, όντας με την πλάτη στον τοίχο μετά την ήττα με 1-0 στον πρώτο αγώνα στην έδρα των Τσέχων.

Οι ενδεκάδες των δύο ομάδων

ΠΑΟΚ (Άμπελ Φερέιρα): Πασχαλάκης, Ροντρίγκο, Βαρέλα, Κρέσπο, Γιαννούλης, Εσίτι, Ελ Καντουρί, Λημνιός, Μπίσεσβαρ, Πέλκας, Άκπομ.

Σλόβαν (Γιαν Κόζακ): Γκρέιφ, Ντε Γκαμπς, Μόχα, Σποράρ, Ιμπαίμ, Αμπένα, Μεντβέντεφ, Χόλμαν, Μποζίνκοφ, Μπάιριτς, Ντε Μάρκο.