Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Πλούσιο το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων του Σαββάτου.

11:30 Eurosport 2 Αναρρίχηση Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Ιαπωνία

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Στουτγάρδη - Ζανκτ Πάουλι Bundesliga 2

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Αρσεναλ - Μπέρνλι Premier League

16:00 Eurosport 2 Ζακοπέιν Αλμα με σκι

16:00 Eurosport 1 ΜπινκΜπανκ Τουρ Ποδηλασία

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Βέρντερ Βρέμης - Φορτούνα Ντίσελντορφ Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Βόλφσμπουργκ - Κολωνία Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 6 HD Ρουμανία - Ελλάδα Euro Beach Soccer

16:30 COSMOTE SPORT 5 HD Λεβερκούζεν - Πάντερμπορν Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Ντόρτμουντ - Αουγκσμπουργκ Bundesliga

16:35 COSMOTE SPORT 9 HD Ημιτελικός γυναικών FIVB Beach Volleyball World Tour, Μόσχα

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Σαουθάμπτον - Λίβερπουλ Premier League

17:00 Novasports 1HD Νότιγχαμ Φόρεστ - Μπέρμιγχαμ EFL Championship

17:50 COSMOTE SPORT 9 HD Ημιτελικός ανδρών FIVB Beach Volleyball World Tour, Μόσχα

18:00 COSMOTE SPORT 4 HD Θέλτα - Ρεάλ Μαδρίτης LaLiga Santander

18:00 ΕΡΤ Sports HD Ιταλία-Σερβία Τουρνουά Ακρόπολις

18:00 Eurosport 1 Arctic Race of Norway Ποδηλασία

18:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ημιτελικός WTA Western & Southern Open

18:30 Novasports 2HD Ναντ - Μαρσέιγ Ligue 1

19:05 COSMOTE SPORT 9 HD Ημιτελικός γυναικών FIVB Beach Volleyball World Tour, Μόσχα

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Σίτι - Τότεναμ Premier League

19:30 Novasports 3HD Φένλο - Αγιαξ Eredivisie

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Γκλάντμπαχ - Σάλκε Bundesliga

20:00 FOX Sports Indians - Yankees MLB

20:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ημιτελικός ATP Masters 1000 Western & Southern Open

20:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βαλένθια - Ρεάλ Σοσιεδάδ LaLiga Santander

20:20 COSMOTE SPORT 9 HD Ημιτελικός ανδρών FIVB Beach Volleyball World Tour, Μόσχα

20:30 Novasports 1HD Παναθηναϊκός - Ξάνθη Φιλικό

20:30 ΕΡΤ Sports HD Ελλάδα - Τουρκία Τουρνουά Ακρόπολις

21:00 Novasports 2HD Τουλούζ - Ντιζόν Ligue 1

21:00 COSMOTE SPORT 5 HD Μαγιόρκα - Εϊμπαρ LaLiga Santander

21:00 COSMOTE SPORT 7 HD Μπελενένσες - Μπενφίκα Liga NOS

22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Λεγανές - Οσασούνα LaLiga Santander

22:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ημιτελικός WTA Western & Southern Open

22:00 COSMOTE SPORT 4 HD Βιγιαρεάλ - Γρανάδα LaLiga Santander

22:30 Eurosport 1 Γύρος της Γιούτα Ποδηλασία

23:00 FOX Sports Astros - Athletics MLB

23:30 COSMOTE SPORT 7 HD Πόρτο - Βιτόρια Σετούμπαλ Liga NOS

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΡΘΡΑ ΑΠΟ Αθλητικά

Real.gr
Σχολιάστε το άρθρο: