Τελικό σκορ: Αστέρας Τρίπολης-Ηρακλής 2 - 2

90'+6 Λήξη του αγώνα.

90' Τέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος.

Φανταστική εκτέλεση φάουλ του Δώνη και 2-2 το ματς!

76' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΗΡΑΚΛΗ!

52' Εκτελεί ο Γκοντό και κάνει το 2-1 για τους Αρκάδες!

51' Πέναλτι για τον Αστέρα Τρίπολης. Ο Γιαννίκογλου ανατρέπει τον Γκοντό και βλέπει κίτρινη κάρτα.

47' Σουτ από τον Γκοντό, καμία ανησυχία στον Γιαννίκογλου.

46' Ξεκινά το δεύτερο ημίχρονο.

45'+1 Λήξη του πρώτου μέρους.

Καταπληκτικό αριστερό σουτ του Κυριακόπουλου έξω από την περιοχή, καμία αντίδραση από τον αντίπαλο τερματοφύλακα, στα ίσια ξανά το ματς.

37' Και να η απάντηση από τον Αστέρα! 1-1 το ματς!

Μετά από χτύπημα κόρνερ, ο Ζιαμπάρης σηκώνεται και πιάνει κεφαλιά με την οποία ανοίγει το σκορ.

26' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΗΡΑΚΛΗ!

1' Σέντρα του αγώνα.

Παρακολουθήστε την αναμέτρηση του Αστέρα Τρίπολης με τον Ηρακλή για την τελευταία αγωνιστική της κανονικής διάρκειας της Σούπερ Λίγκας.

Βαθμολογικά αδιάφορες οι δύο ομάδες αφού αγωνιστικά έχουν σωθεί και παραμένουν κατηγορία.

Ο Αστέρας ξεκινά με Αθανασιάδη, Κώτσιρα, Σελίν, Ζουμά, Τριανταφυλλόπουλο, Κυριακόπουλο, Ιγκλέσιας, Χαμντανί, Στανισάβλιεβιτς, Γκοντό, Μανιά.

Και ο Ηρακλής με Γιαννίκογλου, Σαραμαντά, Πασά, Κούρο, Ζιάμπαρη, Δώνη, Τζανετόπουλο, Αργυρόπουλο, Γροντή, Μπαστακό, Περόνε.