Super League: Το πρόγραμμα της σεζόν 2016-17

Super League: Το πρόγραμμα της σεζόν 2016-17

Ολόκληρο το πρόγραμμα του πρωταθλήματος της Super League για τη σεζόν 2016-17. Αναλυτικά:

 

1η Αγωνιστική

Α.Ε.Λ. - ΒΕΡΟΙΑ 2-1

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 1-0

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 0-1

Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1-1

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 2-1

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ. 0-1

Α.Ε.Κ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 0-0

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 1-1

 

2η Αγωνιστική

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ - Α.Ε.Λ. 3-2

ΒΕΡΟΙΑ - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ αναβλήθηκε

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ 1-0

Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 0-2

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 2-0

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Α.Ε.Κ. 3-2

Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 0-1

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 0-2

 

3η Αγωνιστική

Α.Ε.Λ. - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 2-2

Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ 0-1

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. - ΒΕΡΟΙΑ 6-1

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 0-3

Α.Ε.Κ. - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 4-1

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 3-0

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 3-0

Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 2-1

 

4η Αγωνιστική

Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - Α.Ε.Λ. 2-0

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 1-2

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 3-2

ΒΕΡΟΙΑ - Α.Ε.Κ. 0-2

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 4-0

Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 0-2

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 0-1

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Π.Α.Ο.Κ. 1-2

 

5η Αγωνιστική

Α.Ε.Λ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 1-0

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ 2-1

Α.Ε.Κ. - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 0-0

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ 0-0

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ 1-2

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 0-0

Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 0-0

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 1-0

 

6η Αγωνιστική

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Λ. 1-1

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. - Α.Ε.Κ. 3-0

Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 0-1

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1-2

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 0-0

ΒΕΡΟΙΑ - Π.Α.Ο.Κ. 0-0

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 3-1

Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 0-0

 

7η Αγωνιστική

Α.Ε.Λ. - Α.Ε.Κ.1-2

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ αναβλ.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 0-2

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ 4-0

Π.Α.Ο.Κ. - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1-0

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ 2-0

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΒΕΡΟΙΑ 1-0

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 1-2

 

8η Αγωνιστική

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 - Α.Ε.Λ. 4-0

Α.Ε.Κ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 0-0

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 2-1

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. - Π.Α.Ο.Κ. 2-1

Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 2-0

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1-2

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 0-1

ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 1-1

 

9η Αγωνιστική

Α.Ε.Λ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2-0

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 1-2

Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ε.Κ. 1-0

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 1-0

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 0-1

Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ 0-0

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 2-0

ΒΕΡΟΙΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ 0-0

 

10η Αγωνιστική

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Α.Ε.Λ. 2-1

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Π.Α.Ο.Κ. 1-0

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 1-2

Α.Ε.Κ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2-2

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 1-1

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 3-0

Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - ΒΕΡΟΙΑ 2-0

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ 1-1

 

11η Αγωνιστική

Α.Ε.Λ. - Π.Α.Ο.Κ. Aναβλήθηκε

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 4-1

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1-2

Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 2-0

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. - Α.Ε.Κ. 0-0

ΒΕΡΟΙΑ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 2-0

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 2-2

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ Aναβλήθηκε

 

12η Αγωνιστική

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Α.Ε.Λ. 1-1

Π.Α.Ο.Κ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 2-3

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 - ΒΕΡΟΙΑ 2-0

Α.Ε.Κ. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ 3-0

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 3-0

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ 0-0

 

13η Αγωνιστική

Α.Ε.Λ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1-2

Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 3-1

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. - Π.Α.Ο.Κ. 1-0

ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1-1

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1-1

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966

Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - Α.Ε.Κ. 1-1

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 4-0

 

14η Αγωνιστική

Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - Α.Ε.Λ. 1-0

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 0-1

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΒΕΡΟΙΑ 0-0

Π.Α.Ο.Κ. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ 3-0

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 2-0

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ 1-0

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 0-2

Α.Ε.Κ. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 4-0

 

15η Αγωνιστική

Α.Ε.Λ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 0-0

ΒΕΡΟΙΑ - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 0-4

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 3-0

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 1-1

Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - Π.Α.Ο.Κ. 0-5

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 3-1

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1-4

Α.Ε.Κ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 1-1

 

16η Αγωνιστική

ΒΕΡΟΙΑ - Α.Ε.Λ. 1-1

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ 2-1

Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 3-1

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ 1-4

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 0-0

Π.Α.Ο.Κ. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 3-0

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Α.Ε.Κ. 3-2

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1-0

 

17η Αγωνιστική

Α.Ε.Λ. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ 0-0

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΒΕΡΟΙΑ 1-1

Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 1-1

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 2-0

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1-1

Α.Ε.Κ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 2-0

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 - Π.Α.Ο.Κ.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 2-0

 

18η Αγωνιστική

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ε.Λ.1-1

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ 2-1

ΒΕΡΟΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 1-2

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 0-0

Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - Α.Ε.Κ. 0-0

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 1-1

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1-1

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ. 0-1

 

19η Αγωνιστική

Α.Ε.Λ. - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ 1-1

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 3-0

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ

Α.Ε.Κ. - ΒΕΡΟΙΑ 6-0

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 1-1

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 2-0

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2-0

Π.Α.Ο.Κ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 3-2

 

20η Αγωνιστική

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. - Α.Ε.Λ.2-0

Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 1-0

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ε.Κ. 2-2

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 3-3

ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 0-1

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 4-0

Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - Π.Α.Ο.Κ. 0-0

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 0-1

 

21η Αγωνιστική

Α.Ε.Λ. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 2-1

Α.Ε.Κ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 1-0

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ 1-0

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1-0

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ 1-2

Π.Α.Ο.Κ. - ΒΕΡΟΙΑ 4-0

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 0-5

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 2-1

 

22η Αγωνιστική

Α.Ε.Κ. - Α.Ε.Λ. 3-0

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 2-1

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 0-1

Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 0-0

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - Π.Α.Ο.Κ. 1-1

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 3-0

ΒΕΡΟΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 0-1

Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 1-0

 

23η Αγωνιστική

Α.Ε.Λ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 1-1

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ε.Κ. 1-1

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 2-0

Π.Α.Ο.Κ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 2-0

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ 1-2

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1-0

Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ 1-0

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. - ΒΕΡΟΙΑ 5-0

 

24η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ε.Λ. 1-0

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 0-0

Α.Ε.Κ. - Π.Α.Ο.Κ. 3-0

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 1-1

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2-0

Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 1-0

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 1-1

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ - ΒΕΡΟΙΑ 1-0

 

25η Αγωνιστική

Α.Ε.Λ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1-0

Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1-0

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 1-1

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - Α.Ε.Κ. 1-0

Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 2-2

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 1-0

ΒΕΡΟΙΑ - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ 4-0

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1-0

 

26η Αγωνιστική

Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ε.Λ.

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ

Α.Ε.Κ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ

Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ

 

27η Αγωνιστική

Α.Ε.Λ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - Π.Α.Ο.Κ.

Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ - Α.Ε.Κ.

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.

 

28η Αγωνιστική

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - Α.Ε.Λ.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ

Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ

Α.Ε.Κ. - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.

 

29η Αγωνιστική

Α.Ε.Λ. - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΒΕΡΟΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ - Π.Α.Ο.Κ.

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Κ.

 

30η Αγωνιστική

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. - Α.Ε.Λ.

Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - ΒΕΡΟΙΑ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ

Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 - Α.Ε.Κ.

Σχετικά TAGS:

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΡΘΡΑ ΑΠΟ Αθλητικά

Σχετικά TAGS:
Zougla.gr
Σχολιάστε το άρθρο: