Λεβαδειακός - ΠΑΣ Γιάννινα LIVE

Τέλος αγώνα

79': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Μιλιάζες, μπλοκάρει ο Βελλίδης

77': Ο Γιακουμάκης στη θέση του Ορτέγκα

Πολύ ωραία κάθετη πάσα του Τσουκαλά στην πλάτη άμυνας του Λεβαδειακού πετάγεται ο Μανιάς και πλασάρει εύστοχα τον Σηφάκη για το νέο προβάδισμα του ΠΑΣ. Απίστευτα ουσιαστικοί οι φιλοξενούμενοι στο ματς.

73': 1-2 ο ΠΑΣ!

73': Ο Σκόνδρας στη θέση του Ντάσιου

72': Σουτ του Μιλοσάβλιεφ άουτ.

Ο Μιλοσάβλιεφ κάνει εξαιρετική κίνηση από αριστερά και σπάει προς τα έξω την μπάλα για τον Κατίδη, ο οποίος πλασάρει υποδειγματικά στα δίχτυα.

68': 1-1 ισοφαρίζει ο Λεβαδειακός!

61': Κιτρινίζεται ο Χαρίσης

58': Σέντρα του Μιλιάζες κεφαλιά εκτός ισορροπίας του Τριποτσέρη άουτ

57': Ο Γιάκος στη θέση του Ίλιτς

57': Σουτ του Κατίδη άουτ.

49': Κιτρινίζεται ο Στρούνα

49': Σουτ του Μιλοσάβλιεφ άουτ.

46': Ο Χαρίσης στη θέση του Τζημόπουλου

46': Ο Κατίδης στη θέση του Βούκτσεβιτς.

Ημίχρονο στο 0-1

42': Κεφαλιά του Μπέριου έδιωξε με υπερένταση ο Σηφάκης. Σημαντική στιγμή για τον ΠΑΣ

Από κόρνερ του Ίλιτς η μπάλα απομακρύνθηκε από τα καρέ ο Τσουκαλάς έπιασε το σουτ ο Τζημόπουλος άλλαξε μέσα από την περιοχή τροχιά στην μπάλα για το προβάδισμα του ΠΑΣ. Ακίνδυνος ο ΠΑΣ μέχρι τώρα, μόλις στη δεύτερη τελική σκοράρει.

37': Ο ΠΑΣ ανοίγει το σκορ!

34': Η Καλύτερη στιγμή του Λεβαδειακού στο ματς. Από την πάσα του Μιλοσάβλιεφ, ο Μάντζιος πιάνει το διαγώνιο σουτ άουτ.

25': Σουτ του Μάντζιου εκτός εστίας. Χωρίς φάση μέχρι στιγμής το ματς.

19' Σουτ του Πελέ από μακριά, μπλοκάρει ο Βελλίδης

13': Επιχειρεί από μακριά ο Μιλιάζες τη σέντρα, η μπάλα πήρε περίεργη τροχιά προς τα καρέ, αλλά πέρασε άουτ.

10': Πρώτη επικίνδυνη επίσκεψη του ΠΑΣ στα καρέ του Λεβαδειακού, από τη σέντρα του Τσάβες που κόπηκε τελευταία στιγμή.

7': Κεφαλιά του Μάντζιου από τη σέντρα του Μιλιάζες, η μπάλα πολύ ψηλά άουτ.

5': Προσπαθεί να κατεβάσει ο Μάντζιος στην περιοχή, μαζεύει ο Βελλίδης.

Παρακολουθήστε LIVE από το pamesports την εξέλιξη της αναμέτρησης στη Λιβαδειά για την 23η αγωνιστική της Super League

Μετά από 22 αγώνες ο Λεβαδειακός βρίσκεται στην 13η θέση με 22 βαθμούς ενώ ο ΠΑΣ στην 6η με 34.

Οι συνθέσεις:

Λεβαδειακός: Σηφάκης, Τριποτσέρης, Στάθης, Μάντζιος, Κώτσιος, Ζίτο, Βούκσεβιτς, Πελέ, Ορτέγκα, Μιλοσάβλιεβ, Μιλιάζες.

ΠΑΣ: Βελλίδης, Ίλιτς, Μιχαήλ, Κοροβέσης, Τσουκαλάς, Μπέριος, Μανιάς, Τσάβες, Στρούνα, Τζημόπουλος, Ντάσιος.