Ο αγώνας ποδοσφαίρου Λεβαδειακού – Ολυμπιακού για την Super League περιλαμβάνεται στις σημερινές αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις.
Αναλυτικά, το πρόγραμμα:
08:30 Eurosport 2 Πινγκ πονγκ, Τελικοί Super Series Προημιτελικοί, Μπανγκόκ
10:15 Eurosport Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Γιγ/Τεχ. κατάβαση ανδ., Βαλ ΝτΊσέρ
11:30 Eurosport Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Γιγ./Τεχ. κατάβαση γυν., Κουρσεβέλ
12:00 Eurosport Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο Σκυταλοδρομία γυναικών, Hochfilzen
12:15 Eurosport 2 Σκι Αντοχής: Παγκόσμιο κύπελλο 15χλμ Κλασσικό γυναικών, Νταβός
13:00 ΟΤΕ Sport 6 Βόλεϊ, World Tour Μανγκάουνγκ, ημιτελικά γυναικών
13:00 OTE Sport 5 Ποδόσφαιρο, ΑΕΚ – Επισκοπή Football League Νέων
13:30 Eurosport 2 Χιονοσανίδα: Παγκόσμιο κύπελλο Parallel Giant Slalom, Carezza/Ιταλία
13:30 Eurosport Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Γιγ/Τεχ. κατάβαση ανδ., Βαλ Ντ'Ισέρ
14:00 OTE Sport 4 Ποδόσφαιρο, FSV Φρανκφούρτης - Φορτούνα Ντίσελντορφ Bundesliga 2
14:30 Eurosport Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Γιγ./Τεχ. κατάβαση γυν., Κουρσεβέλ
15:00 Eurosport 2 Σκι Αντοχής: Παγκόσμιο κύπελλο 30χλμ Κλασσικό ανδρών, Νταβός
15:00 Novasports 3 Ποδόσφαιρο, Πλατανιάς - Νίκη Βόλου Super League
15:00 ΟΤΕ Sport 6 Βόλεϊ, World Tour Μανγκάουνγκ, ημιτελικά ανδρών
15:00 OTE Sport 5 Ποδόσφαιρο, Ζάκυνθος – Λαμία Football League
15:30 Eurosport Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο Σκυταλοδρομία ανδρών, Hochfilzen
16:15 Eurosport 2 Μπιλιάρδο, Ευρωπαϊκός γύρος 2η μέρα, Πορτογαλία
16:30 ΟΤΕ Sport 6 Ποδόσφαιρο, Σάλκε – Κολονία Bundesliga
16:30 OTE Sport 4 Ποδόσφαιρο, Χέρτα – Ντόρτμουντ Bundesliga
16:30 Novasports 7 Πόλο, Παναθηναϊκός – Βουλιαγμένη Α1 ανδρών
16:30 OTE Sport 3 Ποδόσφαιρο, Άουγκσμπουργκ - Μπάγερν Μονάχου Bundesliga
17:00 Novasports 2 - HD2 Μπάσκετ, Τρίκαλα – ΑΕΚ Basket League
17:00 Novasports 2 - HD2 Μπάσκετ, Ρέθυμνο – Κολοσσός Basket League
17:00 Novasports 2 - HD2 Μπάσκετ, ΠΑΟΚ - ΑΕ Νέας Κηφισιάς Basket League
17:00 Novasports 2 - HD2 Μπάσκετ, ΚΑΟΔ - Απόλλων Πατρών Basket League
17:00 Novasports 2 - HD2 Μπάσκετ, Κόροιβος – Πανελευσινιακός Basket League
17:00 Novasports 3 Βόλεϊ, Ολυμπιακός – Κηφισιά Volley league
17:00 Eurosport Ελεύθερα άλματα: Παγκόσμιο κύπελλο Ρωσία
17:00 OTE Sport 2 Ποδόσφαιρο, Χετάφε – Μπαρτσελόνα La Liga
17:00 OTE Sport 1 Ποδόσφαιρο, Λέστερ - Μάντσεστερ Σίτι Premier League
17:15 Novasports 1 - HD1 Ποδόσφαιρο, ΑΕΛ Καλλονής – Παναιτωλικός Super League
18:00 Novasports 4 Race of Champions Nations Cup
18:00 Novasports 7 Ποδόσφαιρο, Ναντ – Μπορντό Ligue 1
18:00 ΝΕΡΙΤsports Βόλεϊ, Μαρκόπουλο – Μακεδόνες Α1 γυναικών
19:00 Eurosport Ιππασία, Υπερπήδηση εμποδίων Λα Κορούνια
19:00 OTE Sport 3 Ποδόσφαιρο, Παλέρμο – Σασουόλο Serie A
19:00 OTE Sport 2 Ποδόσφαιρο, Βαλένθια - Ράγιο Βαγιεκάνο La Liga
19:30 Novasports 1 - HD1 Ποδόσφαιρο, Λεβαδειακός – Ολυμπιακός Super League
19:30 OTE Sport 4 Ποδόσφαιρο, Μάιντς – Στουτγάρδη Bundesliga
19:30 OTE Sport 1 Ποδόσφαιρο, Άρσεναλ – Νιουκάστλ Premier League
20:00 Novasports 3 Βόλεϊ, Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Ορεστιάδα Volley league
20:00 ΟΤΕ Sport 6 Formula E Πούντα ντελ Έστε, Ουρουγουάη
21:00 Novasports 2 - HD2 Ποδόσφαιρο, Μπαστιά – Ρεν Ligue 1
21:00 OTE Sport 3 Μπάσκετ, Ντάλας Μάβερικς - Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς ΝΒΑ
21:00 OTE Sport 2 Ποδόσφαιρο, Κόρδοβα – Λεβάντε La Liga
21:30 Eurosport Μπιλιάρδο, Ευρωπαϊκός γύρος 2η μέρα, Πορτογαλία
21:30 OTE Sport 5 Ποδόσφαιρο, Κρους Ασούλ - Ουέστερν Σίντνεϊ Ουόντερερς Παγκόσμιο κύπελλο συλλόγων
21:30 Eurosport 2 Καλλιτεχνικό Πατινάζ, ISU Grand Prix Ελεύθερο ανδρών
21:45 OTE Sport 1 Ποδόσφαιρο, Λάτσιο – Αταλάντα Serie A
22:15 Action 24 Ποδόσφαιρο, Μπελενένσες – Μπράγκα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας
23:00 OTE Sport 2 Ποδόσφαιρο, Μάλαγα – Θέλτα La Liga
00:15 OTE Sport 3 Μπάσκετ, Μίσιγκαν – Αριζόνα NCAA
Ακολουθήστε το Madata.GR στο Google News
Tags #
Μοιραστέιτε το