Το παιχνίδι Βέλγιο-Ελλάδα για τη 2η αγωνιστική του EuroVolley, τα ματς για τα προκριματικά του Μουντιάλ, η φιλική αναμέτρηση Ολυμπιακός-Λαύριο και η μονομαχία της Μαρία Σάκκαρη με την Πέτρα Κβίτοβα στον τρίτο γύρο του US Open ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων του Σαββάτου.
Αναλυτικά όλες οι επιλογές:
11:30 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 3 Ζάντβουρτ, Ολλανδία - 1ος αγώνας
12:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 - Γκραν Πρι Ολλανδίας Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3
15:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 - Γκραν Πρι Ολλανδίας Κατατακτήριες Δοκιμές
15:55 ΕΡΤ2 Formula 1 - Γκραν Πρι Ολλανδίας Κατατακτήριες Δοκιμές
16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Φινλανδία – Καζακστάν Προκριματικά Μουντιάλ
17:25 COSMOTE SPORT 5 HD W Series Ζάντβουρτ, Ολλανδία - Αγώνας
18:00 Novasports Prime Μονακό – Περιστέρι Tournament against Covid-19 Μπάσκετ
18:00 COSMOTE SPORT 4 HD Βόλος ΝΠΣ - Νίκη Βόλου Φιλικός Αγώνας Ποδόσφαιρο
18:00 ΕΡΤ Sports 2 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών, Βελιγράδι, Μικρός Τελικός Βόλεϊ
18:30 ΕΡΤ3 Βέλγιο – Ελλάδα Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Βόλεϊ Ανδρών
18:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 3 Ζάντβουρτ, Ολλανδία - 2ος αγώνας
19:00 Eurosport 1 Μαρία Σάκκαρη – Πέτρα Κβίτοβα US Open
19:00 COSMOTE SPORT 8 HD Σλοβενία – Μάλτα Προκριματικά Μουντιάλ
19:00 COSMOTE SPORT 7 HD Κύπρος – Ρωσία Προκριματικά Μουντιάλ
19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Λετονία – Νορβηγία Προκριματικά Μουντιάλ
19:00 COSMOTE SPORT 1 HD Ιρλανδία – Αζερμπαϊτζάν Προκριματικά Μουντιάλ
19:00 COSMOTE SPORT 2 HD Σερβία – Λουξεμβούργο Προκριματικά Μουντιάλ
20:00 COSMOTE SPORT 9 HD Κίελο – Λέμγκο Bundesliga Χάντμπολ
20:30 Novasports Prime Ολυμπιακός – Λαύριο Tournament against Covid-19 Μπάσκετ
21:00 ΕΡΤ3 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Βόλεϊ Γυναικών Τελικός
21:30 ΕΡΤ Sports 2 Σερβία – Πολωνία Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Βόλεϊ Ανδρών
21:45 COSMOTE SPORT 4 HD Νήσοι Φερόες – Δανία Προκριματικά Μουντιάλ
21:45 COSMOTE SPORT 8 HD Γιβραλτάρ – Τουρκία Προκριματικά Μουντιάλ
21:45 COSMOTE SPORT 7 HD Σκωτία – Μολδαβία Προκριματικά Μουντιάλ
21:45 COSMOTE SPORT 6 HD Ισραήλ – Αυστρία Προκριματικά Μουντιάλ
21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Σλοβακία – Κροατία Προκριματικά Μουντιάλ
21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Ουκρανία – Γαλλία Ευρωπαϊκά Προκριματικά
21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Ολλανδία – Μαυροβούνιο Προκριματικά Μουντιάλ
22:00 Novasports 1HD Αλμερία – Μάλαγα Β' Ισπανίας Ποδόσφαιρο
23:45 COSMOTE SPORT 7 HD UFC Fight Night Ντέρεκ Μπράνσον - Ντάρεν Τιλ