Υποψήφιοι βουλευτές, Ανεξάρτητοι Έλληνες: Εκλογές 2012

01 Μαϊου 2012 | 10:1619747 α- α+

Στη δημοσιότητα δόθηκαν οι λίστες με τους υποψήφιους βουλευτές των «Ανεξάρτητων Ελλήνων» του Πάνου Καμμένου σε όλη την Ελλάδα. Ο πρόεδρος τπου κόμματος κατεβαίνει υποψήφιος στο νομό Έβρου.

Οι Υποψήφιοι είναι:
Β ΑΘΗΝΩΝ

  1. ΚΑΜΜΕΝΟΣ ΠΑΝΟΣ – ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ Β ΑΘΗΝΩΝ
  2. ΑΒΡΑΜΟΥΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ -
  3. ΑΛΑΪΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
  4. ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ – ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
  5. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΙΑΤΡΟΣ
  6. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ – ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ, ΔΗΜΟΣΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ
  7. ΑΠΟΣΚΙΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
  8. ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
  9. ΑΣΤΡΑΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ – ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΟΣ
  10. ΒΑΡΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – ΤΕΩΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΚΗΦΙΣΣΙΑΣ
  11. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΤΣΙΑΚΑ ΚΑΛΛΙΤΣΑ – ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ, ΙΣΤΟΡΙΚΟΣ
  12. ΓΙΟΜΠΑΖΟΛΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ – ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
  13. ΔΑΓΛΑΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΓΕΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΤΤΙΚΟ ΜΕΤΡΟ
  14. ΔΑΝΑΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ – ΤΕΩΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
  15. ΔΗΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ Β ΑΘΗΝΩΝ
  16. ΔΙΒΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
  17. ΕΓΓΛΕΖΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ – ΔΗΜΟΣΙΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ
  18. ΖΟΡΜΠΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ – ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ
  19. ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ – ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
  20. ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ – ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ
  21. ΚΑΠΕΡΝΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
  22. ΚΑΣΣΙΜΑΤΗΣ ΕΥΜΟΝΔΟΣ – ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
  23. ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΥ ΣΟΦΙΑ – ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
  24. ΚΟΛΙΟΣ ΖΩΗΣ – ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΣ
  25. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ - ΗΘΟΠΟΙΟΣ
  26. ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ – ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ
  27. ΛΙΑΚΟΥ ΒΟΥΛΑ –
  28. ΜΑΘΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  29. ΜΑΝΩΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΤΕΩΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
  30. ΜΑΣΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ – ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
  31. ΜΕΤΑΞΑ ΘΕΚΛΑ -
  32. ΜΟΣΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ -
  33. ΜΟΣΧΟΒΙΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΦΟΙΒΟΣ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ, ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΣΧΕΣΕΙΣ
  34. ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ –
  35. ΠΑΤΕΡΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΦΥΣΙΚΟΣ, ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
  36. ΠΑΧΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ –ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ ΨΥΧΙΚΟΥ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
  37. ΡΕΜΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
  38. ΣΑΚΕΛΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ - ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
  39. ΣΑΡΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ – ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
  40. ΣΚΟΥΦΗ ΕΥΗ – ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ
  41. ΣΟΦΙΑΝΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ (ΧΡΗΣΤΟΣ) – ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΕΜΠ, ΤΕΩΣ ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
  42. ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΖΩΓΡΑΦΟΣ
  43. ΣΥΝΔΟΥΚΑ ΕΛΕΝΗ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΕ
  44. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΠΥΤΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ – ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ, ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
  45. ΤΣΙΛΙΔΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ ΥΒΟΝΝΗ – ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
  46. ΧΑΛΚΙΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ – ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ
Α ΑΘΗΝΩΝ
  1. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΤΙΜΗΣ – ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΕΡ
  2. ΒΑΡΔΟΥΛΑΚΗ ΤΑΠΑ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  3. ΒΑΣΙΛΑΡΑ ΣΟΦΙΑ - ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ
  4. ΒΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΣΚΗΝΟΘΕΤΗΣ, ΗΘΟΠΟΙΟΣ, ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΥΠΟΚΡΙΤΙΚΗΣ
  5. ΔΡΙΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΑΚΟΥ
  6. ΚΑΡΑΠΙΣΤΟΛΗ ΔΑΤΣΩΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ – ΦΥΣΙΚΟΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ, ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  7. ΚΑΤΑΛΑΧΑΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ –
  8. ΚΑΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ – ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ
  9. ΚΟΚΚΟΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ
  10. ΚΟΤΕΛΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ – ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
  11. ΚΟΥΝΤΟΥΡΑ ΕΛΕΝΑ – ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ Α ΑΘΗΝΩΝ
  12. ΜΑΡΚΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΤΕΩΣ ΠΡΥΤΑΝΗΣ ΕΜΠ
  13. ΜΕΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ – ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
  14. ΜΠΑΝΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ – ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
  15. ΜΠΑΣΤΑ ΑΝΝΑ – ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ
  16. ΠΑΝΤΙΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ – ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ, ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ
  17. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ – ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
  18. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΝΤΑΛΕΝΑ – ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ, ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΣΧΕΣΕΙΣ
  19. ΡΟΜΠΟΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ – ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
  20. ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ –ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
  21. ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΙΑΤΡΟΣ, ΣΥΓΓΡΑΦΕΑΣ

Α ΠΕΙΡΑΙΩΣ

  1. ΑΜΙΡΑΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗΣ
  2. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ –
  3. ΖΗΣΙΜΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
  4. ΚΑΛΟΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ – ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ, ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  5. ΜΑΡΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
  6. ΜΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ Α ΠΕΙΡΑΙΑ
  7. ΠΑΝΤΕΛΑΡΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ – ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ
  8. ΤΣΙΝΤΩΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
Β ΠΕΙΡΑΙΩΣ

 

  1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
  2. ΑΝΤΩΝΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΑΝΕΡΓΟΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ
  3. ΒΑΚΙΡΤΖΗ ΞΕΝΙΑ – ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ
  4. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΕΚΔΟΤΗΣ, ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ
  5. ΚΟΥΡΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΤΕΩΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
  6. ΜΟΝΕΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
  7. ΝΤΟΥΒΑΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΔΗΜΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ
  8. ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ Λ.Σ. Ε.Α.
  9. ΦΑΡΣΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ – ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
  10. ΧΑΤΖΗΧΡΥΣΟΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ – ΕΜΠΟΡΟΣ
  11. ΧΡΥΣΑΓΗ ΑΡΓΥΡΩ – ΒΙΟΛΟΓΟΣ

Λέσβου

  1. ΑΡΜΕΝΑΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ – ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
  2. ΓΑΛΗΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
  3. ΚΑΝΤΖΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΛΑΙΟΤΡΙΒΕΩΝ
  4. ΚΑΒΑΛΕΡΟΥ ΣΤΕΛΛΑ  – ΑΝΕΡΓΗ
  5. ΚΑΤΑΧΑΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ – ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

Χίου

  1. ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ – ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ
  2. ΜΥΛΩΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
  3. ΑΝΤΩΝΑΡΟΥ ΡΟΥΣΟΥ ΛΕΥΚΗ – ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

Σάμου

  1. ΒΑΤΟΥΓΙΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ – ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  2. ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ – ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ
  3. ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

Κυκλάδες:

  1. ΒΟΥΤΣΙΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ
  2. ΓΟΥΛΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ – ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
  3. ΗΜΕΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ – ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
  4. ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ
  5. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ, ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

Δωδεκάνησα:

 

  1. ΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
  2. ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΕΦΟΡΙΑΚΟΣ
  3. ΖΕΛΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ
  4. ΙΑΤΡΙΔΗ ΜΙΚΑ – ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
  5. ΚΟΡΦΙΑΣ ΣΕΒΑΣΤΟΣ –ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
  6. ΜΑΝΕΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ, ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
  7. ΡΟΥΣΟΥ ΜΑΡΓΩΜΕΝΟΥ ΕΛΕΝΗ – ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ

Ηράκλειο

ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ (ΡΟΜΙΝΑ) - Συνταξιούχος Ολυμπιακής

ΔΑΜΑΒΟΛΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Προπονητής Κικ Μπόξινγκ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΜΑΡΙΑ - Ιδιωτική Υπάλληλος

ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - Εμπορος

ΗΛΙΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Επιχειρηματίας

ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ - Διοικητικός Υπαλληλος ΙΤΕ

ΜΑΡΙΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ (ΝΟΤΗΣ) - Καθηγητής Παν/μίου Κρήτης

ΜΠΑΜΙΕΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Επιχειρηματίας

ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΝΙΑ) - Επιχειρηματίας

ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ - Εικαστική Επιμελήτρια

ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Επιχειρηματίας

Χανίων

ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ - ΜΕΣΙΤΗΣ

ΚΑΠΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ - ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ -

ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΟΣ (Ι) Ε.Α.

Ρέθυμνο

ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

ΠΟΘΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

ΤΣΑΒΛΙΔΟΥ ΜΑΝΙΑ -

ΧΑΙΡΕΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) - ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

Λασίθι

ΡΟΔΑΝΑΚΗ ΘΕΟΝΥΜΦΗ (ΕΦΗ) - ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

ΒΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

ΑΤΣΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΒΟΗΘΟΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ

ΚΟΥΤΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ

 

Έβρου

  1. ΚΑΜΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) – ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ
  2. ΔΑΠΟΥΔΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ, ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
  3. ΔΟΥΔΑΚΜΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ – ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΗΣ Η/Υ
  4. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ
  5. ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ – ΔΙΠΛΩΜΑΤΟΥΧΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
  6. ΛΕΛΑΤΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

Ροδόπης

  1. ΒΟΥΖΟΥΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ, Σ/ΧΗΣ Ε.Α
  2. ΓΚΟΥΒΕΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  3. ΔΑΝΕΖΟΥ ΕΙΡΗΝΗ – ΑΝΕΡΓΗ
  4. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ – ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ – ΧΗΜΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

Ξάνθης

 

  1. ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ – ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  2. ΚΕΛΕΜΕΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ – ΟΙΚΙΑΚΑ
  3. ΚΟΥΤΕΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ –
  4. ΤΣΟΥΡΗ ΕΛΠΕΚΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ – ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

Καβάλας

  1. ΓΑΡΓΑΝΟΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΑΝΕΡΓΟΣ
  2. ΓΚΑΝΙΑΤΣΟΥ ΣΤΥΛΛΙΑΝΗ – ΝΟΜΙΚΟΣ
  3. ΓΟΥΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΔΕΗ
  4. ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ – ΝΕΑ ΑΓΡΟΤΙΣΣΑ, ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ
  5. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΕΙΡΗΝΗ – ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ
  6. ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ

Δράμας

  1. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) – ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ
  2. ΣΜΟΛΟΚΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΟΛΥΤΕΚΝΩΝ
  3. ΣΤΟΓΙΑ ΕΛΕΝΗ – ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΜΗΤΕΡΑ
  4. ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΡΩΗΝ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

Σερρών

  1. ΑΓΓΕΛΟΥΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ -
  2. ΒΕΝΕΤΙΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ, ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
  3. ΓΙΩΣΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ – ΓΕΩΦΥΣΙΚΟΣ
  4. ΚΟΛΛΙΑ ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΜΑΡΙΑ – ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ ΣΕΡΡΩΝ
  5. ΛΕΟΝΤΙΑΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ
  6. ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
  7. ΡΟΥΣΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ – ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ
  8. ΣΑΪΝΑΤΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΗΣ, ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΔΕΥΑΣ
  9. ΣΥΡΠΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ – ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

 

Χαλκιδικής

  1. ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ
  2. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
  3. ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΔΕΗ
  4. ΜΙΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΙΑΤΡΟΣ
  5. ΧΑΛΚΙΑ ΑΝΝΑ - ΔΑΣΚΑΛΑ

Κιλκίς

  1. ΓΙΑΝΤΣΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ – ΔΑΣΟΛΟΓΟΣ
  2. ΔΕΡΜΕΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
  3. ΛΑΠΑΤΙΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΔΙΚΑΣΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  4. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΕΛΚΥΣΤΗΡΩΝ
  5. ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ – ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ

Πέλλης

  1. ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
  2. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΑΠΟΣΤΡΑΤΟΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ Π.Α
  3. ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΦΥΣΙΚΟΣ/ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΣ ΦΟΙΤΗΤΗΣ
  4. ΚΟΝΤΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ – ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΗ ΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΑ
  5. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ – ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
  6. ΣΤΑΥΡΑΚΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ - ΣΚΗΝΟΘΕΤΗΣ

Ημαθίας

  1. ΑΛΔΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ
  2. ΓΙΑΚΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ – ΔΑΣΟΛΟΓΟΣ
  3. ΓΙΟΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

ΝΟΜΟΣ Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Α΄ Θεσσαλονίκης

  1. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ – ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
  2. ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ – ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
  3. ΑΓΓΕΛΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΝΑ – ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΟΣ, ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ
  4. ΑΗΔΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ – ΓΙΑΤΡΟΣ
  5. ΓΙΑΤΑΓΑΝΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ – ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Δ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  6. ΚΑΛΕΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ, ΣΥΓΓΡΑΦΕΑΣ
  7. ΚΙΤΙΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
  8. ΜΠΑΝΙΩΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Δ. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
  9. ΝΙΚΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ –

10. ΠΑΝΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

11. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ – ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΡΙΤΕΚΝΩΝ

12. ΠΙΤΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΑΠΟΣΤΡΑΤΟΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ

13. ΡΕΤΣΙΝΑ ΦΩΤΕΙΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ – ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

14. ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΛΕΤΑ – ΔΙΚΑΣΤΙΚΗ ΕΠΙΜΕΛΗΤΡΙΑ

15. ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ –

16. ΤΥΠΑΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΕΜΟΝΙΑ – ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ, ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΣ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΘ

 

  1. ΝΟΜΟΣ Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

 

  1. ΓΚΕΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
  2. ΜΗΤΤΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΔΙΕΘΝΟΛΟΓΟΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ, ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
  3. ΜΠΛΙΟΥΜΗΣ ΒΑΪΟΣ – ΔΑΣΚΑΛΟΣ
  4. ΞΟΥΛΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ – ΘΕΟΛΟΓΟΣ
  5. ΠΑΠΑΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΣΤΥΛΛΙΑΝΗ – ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
  6. ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ – ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  7. ΧΑΡΟΥΠΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ – ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ, ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΕΜΒΕ

Φλωρίνης

  1. ΛΙΘΟΞΟΪΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΛΟΓΙΣΤΗΣ, ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΣ
  2. ΠΑΡΙΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΑΠΟΣΤΡΑΤΟΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ
  3. ΣΟΥΤΑ ΑΣΗΜΙΝΑ (ΚΛΑΙΡΗ) – ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΥ

Κοζάνης

  1. ΑΒΔΕΛΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ – ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
  2. ΔΕΣΠΟΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΥΠΕΡΓΟΛΑΒΟΣ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ
  3. ΚΑΛΛΙΑΝΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ – ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  4. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ – ΓΚΟΓΚΟΥ ΝΙΚΗ - ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
  5. ΛΙΟΦΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  6. ΜΑΚΡΗ ΡΑΧΗΛ – ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  7. ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

Καστοριάς

  1. ΚΟΥΜΠΑΝΗΣ ΣΥΜΕΩΝ – ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΡΘΟΠΑΙΔΙΚΟΣ
  2. ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  3. ΠΑΝΤΑΖΗ ΘΕΟΔΩΡΑ – ΑΝΕΡΓΗ ΔΙΕΡΜΗΝΕΑΣ
  4. ΤΡΥΦΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ - ΑΝΕΡΓΗ

Γρεβενών

  1. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ – ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟΣ
  2. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ – ΔΙΑΣΩΣΤΗΣ ΕΚΑΒ

Ιωαννίνων

  1. ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ, ΤΕΩΣ ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ
  2. ΔΕΛΗΚΟΥΡΑ ΧΑΡΟΥΛΑ – ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  3. ΚΑΡΑΜΠΑΛΗ ΖΕΝΙΑ – ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
  4. ΜΠΙΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΔΕΗ
  5. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ – ΑΝΕΡΓΟΣ
  6. ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ – ΕΜΠΟΡΙΚΟΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΣ
  7. ΧΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

Θεσπρωτίας

  1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
  2. ΤΣΩΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ – ΓΥΜΝΑΣΤΗΣ
  3. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ – ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΣ

Πρεβέζης

  1. ΚΥΠΡΙΩΤΕΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ – ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
  2. ΚΑΖΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ
  3. ΔΑΡΔΑΜΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ – ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΣ
  4. ΡΙΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΕΜΠΟΡΟΣ, ΕΙΣΑΓΩΓΕΑΣ

Άρτας

  1. ΓΑΡΝΕΛΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ – ΑΝΤΙΣΤΡΑΤΗΓΟΣ Ε.Α.
  2. ΚΑΡΑΜΠΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  3. ΜΑΓΚΙΩΡΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ – ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ, ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
  4. ΠΑΝΟΥΣΗ ΣΟΦΙΑ – ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

Λευκάδας

  1. ΜΕΛΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ – ΠΡΩΗΝ ΔΗΜΑΡΧΟΣ
  2. ΣΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

 

Τρικάλων

  1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ – ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ
  2. ΒΛΑΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ
  3. ΔΡΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ – ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
  4. ΚΟΤΡΩΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ – ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
  5. ΛΑΣΚΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ – ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΟΛΥΤΕΚΝΩΝ

Λαρίσης

  1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  2. ΑΡΓΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ, ΠΕΡΙΒΑΝΤΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
  3. ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
  4. ΓΙΑΝΝΟΥΣΗ ΙΩΑΝΝΑ – ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ, ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΑΓΓΛΙΚΩΝ
  5. ΖΩΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  6. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ -
  7. ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ, ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΙΝΚΑ
  8. ΚΥΡΛΟΓΛΟΥ ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΒΑΝΑ) - ΛΟΓΙΣΤΗΣ
  9. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΑΠΟΣΤΡΑΤΟΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ

10. ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΟΣ Ε.Α.

11. ΝΤΟΥΡΟΥΝΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ – ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

Μαγνησίας

  1. ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
  2. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
  3. ΓΙΑΝΝΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΜΠΕΤΤΥ) – ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ
  4. ΝΕΣΤΟΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΠΕΡΙΒΑΝΤΟΛΟΓΟΣ, ΜΕΤΑΛΕΙΟΛΟΓΟΣ – ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
  5. ΠΟΛΥΖΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
  6. ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
  7. ΧΡΥΣΟΒΕΛΩΝΗ ΜΑΡΙΝΑ – ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

Ευρυτανίας

  1. ΜΠΑΚΟΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
  2. ΠΟΛΟΝΥΦΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
  3. ΠΟΛΥΖΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΕΠΑΓΓΕΛΑΜΑΤΙΑΣ

Φθιώτιδος

  1. ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
  2. ΔΗΜΗΤΡΑΝΤΖΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΔΗΜΟΣΙΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ/ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ- ΑΝΕΡΓΗ
  3. ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ – ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  4. ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ – ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΔΗΜΟΥ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ
  5. ΤΣΑΠΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ – ΑΝΕΡΓΗ
  6. ΧΕΙΜΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ – ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ ΣΡΑΤΟΥ ΞΗΡΑΣ
  7. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΟΣ ΕΛ.ΑΣ ΕΝ ΑΠΟΣΤΡΑΤΕΙΑ

Φωκίδος

  1. ΚΕΦΑΛΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ – ΔΡ. ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ/ ΙΣΤΟΡΙΚΟΣ – ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
  2. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ
  3. ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ ΕΛ.ΑΣ

Βοιωτίας

  1. ΑΝΕΣΤΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΓΙΑΝΝΑ) - ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ
  2. ΔΕΛΑΒΕΚΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ – ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
  3. ΚΟΦΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΤΕΛΕΙΟΦΟΙΤΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ
  4. ΚΟΥΡΝΕΤΑ – ΤΟΥΡΚΟΧΩΡΙΤΗ ΕΥΡΙΔΙΚΗ – ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
  5. ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
  6. ΧΡΥΣΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

Ευβοίας

  1. ΓΚΙΚΑ ΗΛΙΑΔΗ ΞΑΝΘΗ – ΙΑΤΡΟΣ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟΣ
  2. ΚΟΥΝΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ
  3. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ – ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ, ΤΕΩΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
  4. ΜΑΚΑΡΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ – ΑΠΟΣΤΡΑΤΟΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ
  5. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΙΑΤΡΟΣ, ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
  6. ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΙΚΟΣ – ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΔΕΗ, ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΙΣΤΙΑΙΑΣ
  7. ΠΑΤΖΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΙΑΤΡΟΣ ΠΝΕΥΜΟΝΟΛΟΓΟΣ
  8. ΣΚΟΠΕΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

Αχαϊας

 

  1. ΓΙΟΒΑΝΟΣ ΦΩΤΙΟΣ – ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΗΣ
  2. ΓΚΟΛΦΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  3. ΖΑΒΕΡΔΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ Β’ ΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
  4. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
  5. ΛΑΪΝΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
  6. ΛΑΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΑΓΡΟΤΟΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ
  7. ΛΕΒΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ
  8. ΝΤΑΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΑΝΤΙΠΤΕΡΑΡΧΟΣ Ε.Α.
  9. ΠΑΠΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΕΝΕΤΙΑ – ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ Β’ ΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ

10. ΠΑΧΗΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ – ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

11. ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ, ΣΚΗΝΟΘΕΤΗΣ, ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΗΣ

12. ΧΑΡΑΜΗ ΜΑΡΙΑ – ΟΙΚΙΑΚΑ

Ηλείας

  1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ – ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ – ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΙΝΚΑ ΗΛΕΙΑΣ
  2. ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΙΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
  3. ΚΑΠΝΙΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ – ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
  4. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
  5. ΛΑΓΚΑΔΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΙΑΤΡΟΣ
  6. ΣΚΑΡΤΣΙΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ – ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
  7. ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΔΑΣΚΑΛΑ
  8. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

Μεσσηνίας

  1. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΟΣ Π.Α Ε.Α
  2. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
  3. ΔΙΠΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ – ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΣ
  4. ΜΠΑΡΜΠΕΤΣΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΓΡΟΤΗΣ
  5. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΤΕΩΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ, ΧΗΜΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
  6. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
  7. ΦΛΕΣΣΑ – ΓΚΙΖΑ ΚΑΛΛΙΡΟΗ (ΗΡΩ) – ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ

Λακωνίας

  1. ΖΟΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ – ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  2. ΚΑΠΕΡΝΑΡΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ – ΑΓΡΟΤΗΣ, ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΕΚΠΑΖ
  3. ΜΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ – ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΝΑΤ
  4. ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΣ ΤΖΑΝΕΤΟΣ – ΑΠΟΣΤΡΑΤΟΣ ΑΝΩΤΑΤΟΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ ΕΛ.ΑΣ
  5. ΦΙΦΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΓΡΟΤΗΣ, ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

Αρκαδίας

  1. ΔΑΛΙΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ
  2. ΚΟΥΛΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ – ΠΡΩΗΝ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΛΑΓΚΑΔΙΩΝ
  3. ΜΕΛΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΟΥΛΑ) –
  4. ΠΟΝΗΡΑΚΟΣ ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΣ – ΙΑΤΡΟΣ ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ
  5. ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

Αργολίδος

  1. ΖΕΡΒΑ ΜΑΡΙΑ – ΑΝΕΡΓΗ, ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΙΕΚ
  2. ΜΟΥΓΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ – ΥΠΟΣΤΡΑΤΗΓΟΣ ΕΛ.ΑΣ ΕΝ ΑΠΟΣΤΡΑΤΕΙΑ
  3. ΜΠΟΜΠΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ, ΤΕΩΣ ΑΝΤΙΝΟΜΑΡΧΗΣ
  4. ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΤΕΩΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ
  5. ΤΣΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ

Κορινθίας

  1. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ – ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ , ΑΓΡΟΤΙΣΣΑ
  2. ΜΠΑΓΚΑ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ – ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΜΕΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
  3. ΜΠΕΧΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ
  4. ΝΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ – ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
-
Σχολιάστε το άρθρο:

Ροή Ειδήσεων