Ο αγώνας ποδοσφαίρου Ρόμα – Ίντερ για την Serie A περιλαμβάνεται στις σημερινές αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις.
Αναλυτικά το πρόγραμμα:
08:00 Eurosport 2 Καλλιτεχνικό πατινάζ NHK Trophy Γκαλά
09:30 Eurosport Βορινό Σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο HS 142, Kuusamo/Φινλανδία
10:45 Eurosport Σκι Αντοχής: Παγκόσμιο κύπελλο 10χλμ Κλασσικό γυναικών, Kuusamo
11:15 Eurosport 2 Αγωνιστικά Έλκηθρα: Παγκόσμιο κύπελλο Ανδρες - 1η κούρσα, Igls/Αυστρία
12:15 Eurosport 2 Αγωνιστικά Έλκηθρα: Παγκόσμιο κύπελλο Ανδρες - 2η κούρσα, Igls/Αυστρία
12:30 Novasports 2 - HD2 Ποδόσφαιρο, Λοκομοτίβ Μόσχας - Σπαρτάκ Μόσχας Πρωτάθλημα Ρωσίας
12:45 Eurosport Σκι Αντοχής: Παγκόσμιο κύπελλο 15χλμ Κλασσικό ανδρών, Kuusamo
13:00 OTE Sport 3 Μπάσκετ, ΑΕΚ – Κολοσσός Basket League
13:00 OTE Sport 1 Ποδόσφαιρο, Ατλέτικο Μαδρίτης - Ντεπορτίβο Λα Κορούνια La Liga
13:20 Novasports 4 Ενόργανη Γυμναστική FIG World Cup Στουτγάρδη
13:30 Action 24 Ποδόσφαιρο, Ντεν Χάαχ – Άγιαξ Πρωτάθλημα Ολλανδίας
13:30 ΟΤΕ Sport 6 Μπάσκετ, Μπαρτσελόνα – Μούρθια Liga Endesa
14:30 OTE Sport 5 Ποδόσφαιρο, Ζανκτ Πάουλι – Κάιζερσλαουτερν Bundesliga 2
14:45 Eurosport Βορινό Σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο 2x7Km500 Ομάδες, Kuusamo/Φινλανδία
15:00 Novasports 2 - HD2 Ποδόσφαιρο, Κέρκυρα – Ολυμπιακός Super League
15:00 Eurosport 2 Μπιλιάρδο, UK Championship 2η μέρα, York
15:00 Novasports 3 Ποδόσφαιρο, Μπορντό – Λιλ Ligue 1
15:30 Action 24 Ποδόσφαιρο, Τβέντε – Χρόνινχεν Πρωτάθλημα Ολλανδίας
15:30 OTE Sport 1 Ποδόσφαιρο, Σαουθάμπτον - Μάντσεστερ Σίτι Premier League
16:00 OTE Sport 4 Ποδόσφαιρο, Παλέρμο – Πάρμα Serie A
16:00 OTE Sport 2 Ποδόσφαιρο, Μίλαν – Ουντινέζε Serie A
16:00 Novasports 7 Ποδόσφαιρο, Mini Euro 2014 Ημιτελικά
16:00 ΟΤΕ Sport 6 Ποδόσφαιρο, Τσεζένα – Τζένοα Serie A
16:00 OTE Sport 3 Ποδόσφαιρο, Κάλιαρι – Φιορεντίνα Serie A
16:15 Eurosport Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο Μικτή σκυταλοδρομία, Ostersund
16:30 OTE Sport 5 Ποδόσφαιρο, Βόλφσμπουργκ – Γκλάντμπαχ Bundesliga
17:00 Novasports 1 - HD1 Μπάσκετ, ΚΑΟΔ – Ολυμπιακός Basket League
17:15 Novasports 4 Ποδόσφαιρο, Εργοτέλης - Αστέρας Τρίπολης Super League
17:15 Novasports 7 Ποδόσφαιρο, ΠΑΣ Γιάννινα – ΟΦΗ Super League
17:15 Novasports 6 Ποδόσφαιρο, Πανιώνιος - Νίκη Βόλου Super League
17:15 Novasports 2 - HD2 Ποδόσφαιρο, ΠΑΟΚ – Πανθρακικός Super League
17:30 ΝΕΡΙΤsports Βόλεϊ, Ηλιούπολη – Ολυμπιακός A1 γυναικών
18:00 OTE Sport 4 Ποδόσφαιρο, Παναχαϊκή – ΑΕΚ Football League
18:00 OTE Sport 3 Ποδόσφαιρο, Σεβίλλη – Γρανάδα La Liga
18:00 OTE Sport 1 Ποδόσφαιρο, Τότεναμ – Έβερτον Premier League
18:30 OTE Sport 5 Ποδόσφαιρο, Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Ντόρτμουντ Bundesliga
18:45 Eurosport Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Τεχνική κατάβαση γυναικών, Aspen
19:00 ΟΤΕ Sport 6 Μπάσκετ, Ρεάλ Μαδρίτης – Σαραγόσα Liga Endesa
19:00 OTE Sport 2 Ποδόσφαιρο, Γιουβέντους – Τορίνο Serie A
19:30 Novasports 1 - HD1 Ποδόσφαιρο, Παναθηναϊκός – Βέροια Super League
20:00 Eurosport Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Super - G ανδρών, Lake Louise
20:00 OTE Sport 3 Μπάσκετ, Μπόστον Σέλτικς - Σαν Αντόνιο Σπερς NBA
20:00 OTE Sport 4 Ποδόσφαιρο, Κόρδοβα – Βιγιαρεάλ La Liga
21:00 Novasports 7 Ποδόσφαιρο, Mini Euro 2014 Μικρός τελικός
21:00 Eurosport 2 Μπιλιάρδο, UK Championship 2η μέρα, York
21:30 Eurosport Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Σάο Πάουλο, Βραζιλία
21:30 ΟΤΕ Sport 6 Μπάσκετ, Βενέτσια – Καζέρτα Serie A
21:45 OTE Sport 1 Ποδόσφαιρο, Ρόμα – Ίντερ Serie A
22:00 Novasports 7 Ποδόσφαιρο, Mini Euro 2014 Τελικός
22:00 OTE Sport 2 Ποδόσφαιρο, Βαλένθια – Μπαρτσελόνα La Liga
22:00 Eurosport 2 Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Τεχνική κατάβαση γυναικών, Aspen
22:00 Novasports 2 - HD2 Ποδόσφαιρο, Σεντ Ετιέν – Λιόν Ligue 1
22:15 Novasports 3 Ποδόσφαιρο, Πόρτο - Ρίο Άβε Πρωτάθλημα Πορτογαλίας
22:30 OTE Sport 3 Μπάσκετ, Ντιτρόιτ Πίστονς - Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς ΝΒΑ
23:00 Eurosport 2 Μπιλιάρδο, UK Championship 2η μέρα, York
Ακολουθήστε το Madata.GR στο Google News
Μοιραστέιτε το